Bestuur 2020 – 2021

Voorzitter: Bjorn van Beek
E-mail: voorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-41442025

Vice Voorzitter: Steffie Kuijer
E-mail: vicevoorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-34994106

Secretaris: Nova van Mourik 
E-mail: secretaris@svtkag.nl
Telefoon: 06-12866450

Penningmeester: Anne-Claire Huis in het Veld 
E-mail: penningmeester@svtkag.nl
Telefoon: 06-47089710

Hoofd Activiteiten: Isa van der Zandt 
E-mail: activiteiten@svtkag.nl
Telefoon: 06-81232507

Hoofd Public Relations: Lisanne Wendling
E-mail: pr@svtkag.nl
Telefoon: 06-19847918

Hoofd Periodiek: Annabel de Bresser
E-mail: periodiek@svtkag.nl
Telefoon: 06-21117878

Hoofd Introductie: Marieke Schilder
E-mail: introductie@svtkag.nl
Telefoon: 06-21564317