Bestuur 2019 – 2020

Interim Voorzitter: Roos van de Beek
E-mail: voorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-20667033

Interim Vice Voorzitter: Caro Knippenbergh
E-mail: vicevoorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-40294873

Secretaris: Aranka van Beek 
E-mail: secretaris@svtkag.nl
Telefoon: 06-25484037

Penningmeester: Stijn Hoek
E-mail: penningmeester@svtkag.nl
Telefoon: 06-55067856

Hoofd Activiteiten: Noor Verspeek
E-mail: activiteiten@svtkag.nl
Telefoon: 06-29852322

Hoofd Public Relations: Lisanne Wendling
E-mail: pr@svtkag.nl
Telefoon: 06-19847918

Hoofd Periodiek: Myrte Ijsebaert
E-mail: periodiek@svtkag.nl
Telefoon: 06-57934561

Hoofd Introductie: Merel Erkens
E-mail: introductie@svtkag.nl
Telefoon: 06-52552213