SV ’t KAG Presents: Charity Diner @ Home

✨Save the date✨
Zet het in je agenda want 29 april zal het jaarlijkse Charity Diner plaatsvinden! Helaas zal deze er dit jaar wederom anders uitzien, maar wij hebben iets heel leuks voor jullie in petto en zijn druk bezig met de voorbereidingen! Het Charity Diner zal naar jullie huis komen dit jaar en het wordt smullen🍴
Wij kunnen niet wachten!
Liefs, de PR Commissie
Wie: Iedereen is welkom!
Wat: Charity Diner 🍽
Waar: @ Home 🏠
Wanneer: 29 april 2021
——
Save the date✨
Put it in your agenda, because the annual Charity Dinner will take place on 29 April! Unfortunately, it will be different again this year, but we have something really nice waiting for you and are busy with the preparations! The Charity Diner will be coming to your house this year and it will be a feast🍴
We can’t wait!
Love, the PR Committee
Who: Everyone is welcome!
What: Charity Dinner 🍽
Where: @ Home 🏠
When: 29 April 2021

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *