SV ’t KAG Presents: Naughty or nice ’t KAG won’t think twice!

Lieve KAGgers,
Het eerste (online) feest van het jaar mag natuurlijk niet voorbij gaan! Ben jij een grinch tijdens kerst of toch het lieve elfje van de kerstman? Trek jij liever een naughty of toch een nice outfit aan? Op dinsdag 15 december kom je er allemaal achter! De avond zal verzorgd worden met een livestream, een leuke activiteit & een heerlijk kerstpakket ✨🎅🏼.
Nog even alles op een rijtje:
Wie: Alle stoute of lieve KAGgers
Wat: Naughty or nice ’t KAG won’t think twice!
Wanneer: 15 december 2020 om 20:30
Waar: Online via zoom
Blauwe kusjes 💙,
AC

—————————————————————————

Dear KAGgers.
The first (online) party is coming! Are you a grinch during Christmas or Santa’s sweet elf? Would you rather wear a naughty or nice outfit? You will find it out this on Tuesday 15th December! The evening will be provided with a live stream , a fun activity & a loveley Christmas package ✨🎅🏼.
In short:
Who: All naughty or nice KAGgers
What: Naughty or nice ’t KAG won’t think twice!
When: Tuesday 15th of December 2020, 20:30h
Where: Online via zoom
Blue kisses 💙,
AC

 

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *