SV ‘t KAG Presents: BBQ Chilling & Grilling

Lieve KAGgers en WAGgers,

De zomer is ten einde gekomen en het nieuwe schooljaar is (helaas) weer begonnen. De tijd van zorgeloos aanschuiven bij papa en mama is voorbij en de nieuwe stad, de school en het studentenleven kan natuurlijk erg wennen zijn. Nu hebben wij gelukkig een oplossing om je hierbij te helpen. Namelijk tijdens onze jaarlijkse BBQ op 22 september 2020. Hier kun je jezelf nog even één keer laten verwennen door de AC chickies🐥.

Natuurlijk zijn er veel lieve oudere jaars die dit al wel eens mee hebben meegemaakt en weten als geen ander hoe een nieuwe stad kan zijn. Een avond vol gezelligheid, veel drankjes, overheerlijke worstjes van de mannen en gebraden kippetjes van de vrouwen🥩. Hou jij hier wel van? Schrijf je dan snel in!
Over het vervoer naar Fabels hebben wij natuurlijk ook nagedacht! Wanneer je de fanatiekeling bent en je gaat fietsen hebben wij 2 ijskoude biertjes voor onderweg🍻. Denk je van POH mij niet bellen om te fietsen, dan regelen wij vervoer voor je. Hierover volgt dan later meer info over de opstapplaats en tijden.
Heb je allergieën of ben je vegetarisch, en/of wil mee met het vervoer laat het ons dan even weten bij je aanmelding❗
IN HET KORT:
Wat: BBQ chilling & grilling
Waar: Grand Café Fabels
Wanneer: 22 september 2020
Hoelaat: 18.00 uur
Kosten: €7,50

Wegens de Corona omstandigheden zal de BBQ volgens de richtlijnen van het RIVM plaatsvinden. Hiervoor is reserveren dus verplicht, dit kan tot 22 september 12.00. Stuur een e-mail met je naam naar activiteiten@svtkag.nl en betaal de tikkie. Zodra beide ontvangen zijn is je reservering pas definitief! LET OP: vol = vol

—————————————-

Dear KAGgers and WAGgers,
The summer has come to an end and the new academic year (sadly) has begun. The time of living at hotel mom and dad is over. The new city, school and student life can be hard to adjust to. To make this easier on you all we have a solution for you. Namely, our annual BBQ on September the 22th🥩.

Here you can sit back relax and let yourself be spoiled by our AC committee.
Of course, there will be many older KAGgers who all have experienced and who know the city and he student life above like no other. An evening full of fun, drinks, delicious sausages for the guys and chick(en)s for the ladies🍗. If you like this, sign up❗
If you have any allergies please let us know!
In short:
What: BBQ Chilling and Grilling
Where: Grand Café Fabels
When: 22 September 2020
Costs: €7,50
Because of COVID-19 circumstances our BBQ will be in compliance with the RIVM guidelines. Therefore, making a reservation is mandatory, you are able to do this until 12:00 on the 22th of September 2020. Send an email with your name to and pay via our tikkie. Once both have been done your reservation has been made complete. Transport is included in the price. We have limited places so be fast!

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *