SV ’t KAG Presents: Total los in het sprookjesbos

Lieve KAGgers,

Het tweede feest van het jaar staat alweer voor de deur! Haal je mooiste sprookjesjurk of dwergenpak uit de kast, want wij gaan TOTAL LOS IN HET SPROOKJESBOS. Ben jij niet vies van vliegende elfen of bang voor hongerige wolven? Dan ben je op het juiste adres bij de geliefde kater die omgetoverd zal worden als prachtig sprookjesbos. Laat jij je kussen door de prins op het witte paard? Is dit de avond waarop al je sprookjes uit zullen komen?

Nog even in het kort:

Wie: alle sprookjesliefhebbers die niet vies zijn van een biertje
Wat: Total los in het sprookjesbos
Waar: Café de Kater, Havermarkt 16
Wanneer: 11 februari 2020 om 21.30 uur

Liefs, de AC schatjes

Geplaatst in Geen categorie.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *