Bestuur 2018 – 2019

Voorzitter: Floor van Pelt (voorheen Gwen van Schaik)
E-mail: voorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-39518424

Vicevoorzitter: Stijn Hoek (voorheen Jael Baaten en Floor van Pelt)
E-mail: vicevoorzitter@svtkag.nl
Telefoon: 06-55067856

Secretaris: Merel Erkens (voorheen Luka van Wouden)
E-mail: secretaris@svtkag.nl
Telefoon: 06-52552213

Penningmeester: Koen Serno
E-mail: penningmeester@svtkag.nl
Telefoon: 06-13634559

Hoofd Activiteiten: Myrte IJsebaert (voorheen Stijn Hoek)
E-mail: activiteiten@svtkag.nl
Telefoon: 06-57934561

Hoofd Periodiek: Mats Vermeulen
E-mail: periodiek@svtkag.nl
Telefoon: 06-40578013

Hoofd Public Relations: interim door Penningmeester (voorheen Ramon van den Brule)
E-mail: pr@svtkag.nl
Telefoon: 06-13634559

Hoofd Sport: interim door Voorzitter (voorheen Fabian van Zwol)
E-mail: periodiek@svtkag.nl
Telefoon: 06-39518424

Hoofd Introductie Commissie: interim door Voorzitter & Secretaris
E-mail: pr@svtkag.nl
Telefoon: 06-39518424 of 06-52552213